Polecane

 

   
SpamTitan Z roku na rok liczba niechcianej poczty rośnie w zastraszającym tempie. Jej obecność to rzeczywiste straty czasu a co za tym idzie także pieniędzy. Dlatego stosowanie dobrych i sprawdzonych rozwiązań antyspamowych jest jednym z ważniejszych elementów ochrony firmowej poczty przed spamem. Firma PLIK oferuje doskonałe rozwiązanie spełniające najwyższe wymagania klientów: SpamTitan. Jego skuteczność filtrowania plasuje ten produkt w ścisłej czołówce tego typu systemów.
   
 Kerio Connect Kerio Connect serwer pracy grupowej rozpoznawany głównie jako serwer pocztowy. Jest doskonałą, tańszą, polską alternatywą dla MS Exchange, która perfekcyjnie zaspokaja potrzeby małych i średnich firm. Wyróżnikiem tego rozwiązania jest prostota wdrożenia, wieloplatformowość oraz obsługa urządzeń mobilnych. Użytkownicy mają do dyspozycji estetycznego i zarazem praktycznego webmaila jak i możliwość korzystania z MS Outlook i innych ulubionych programów pocztowych. Niezawodność produktu pozwala skoncentrować się na pracy bez awaryjnych przestojów czy konieczności odzyskiwania danych. Intuicyjny interfejs administracyjny pozwala zmniejszyć TCO jak i wysiłek potrzebny do zarządzania systemem. Obniżenie kosztów uzyskujemy także na samych licencjach i serwerze, który ma mniejsze wymagania niż przy instalacjach MS Exchange.
   
Kerio Control Kerio Control posiadając możliwość dokładnej inspekcji pakietów pozwala zachować integralność serwerów, stacji roboczych i innych urządzeń aktywnych pracujących w sieciach LAN. Zaawansowane możliwości routingu z jednoczesnym wsparciem dla protokołów IP w wersji 4 oraz 6 pozwalają tworzyć złożone sieci korporacyjne. Intuicyjne tworzenie reguł przychodzących i wychodzących gwarantuje natomiast skuteczne ograniczanie niepożądanego lub nielegalnego ruchu, który możemy uzależnić od kategorii treści lub pory dnia. Kerio Control posiada także transparentną warstwę ochrony sieci, z której korzysta zautomatyzowany system IPS. On to odpowiada za analizę zachowań opartych na Snort’cie, którego reguły podlegają regularnym aktualizacjom.
   
StorageCraft StorageCraft ShadowProtect to program do tworzenia backupu i odzyskiwania danych na stacjach roboczych, notebookach i serwerach pracujących pod systemem Windows. System pozwala na rejestrowanie zmian nawet w 15 minutowych odstępach tak, aby w przypadku awarii backup był jak najbardziej aktualny. ShadowProtect wyróżnia się spośród innych rozwiązań na rynku wyjątkową szybkością odzyskiwania dostępu do dany w przypadku wystąpienia awarii.
   
MailStore Wiadomości email to często niedoceniana wartość. Odpowiednio zarządzane, układane dają dostęp do cennych i wartościowych informacji. A ponieważ z roku na rok wiadomości przybywa wykładniczo, to zarządzanie emailami staje się kluczowym zadaniem działów IT. MailStore to niezawodny i wydajny system pozwalający korzystać z prawnych, technicznych i finansowych korzyści płynących z nowoczesnej i bezpiecznej archiwizacji poczty. System MailStore wspiera zdecydowaną większość systemów poczty elektronicznej, pojedynczych skrzynek pocztowych, klientów poczty elektronicznej jak i szerokiej gamy formatów plików pocztowych. Dogodna i łatwo dostosowywalna strategia archiwizacji może być stosowana do szczegółowo wyznaczonych potrzeb danej firmy.
   
ProfitCRM ProfitCRM to innowacyjne rozwiązanie służące do wspomagania procesów organizacyjnych zachodzących w strukturach każdego przedsiębiorstwa, jak i do wspomagania zarządzania relacjami z klientami. Oprogramowanie to zostało wyposażone w szereg unikalnych rozwiązań, które pozwalają sprawnie gromadzić oraz zarządzać krążącą informacją. ProfitCRM to nie tylko narzędzie, które powstało na podstawie wiedzy analityków i programistów. Profit CRM to aplikacja, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie nasze oraz naszych klientów w zakresie organizacji pracy i zarządzania relacjami z klientami.
   
BS4 Smart BS4 Smart to platforma stworzona do zarządzania firmą (do 10 użytkowników). Poza podstawową funkcją, jaką jest zarządzanie relacjami z Klientem (CRM), umożliwia prowadzenie projektów oraz wspiera obsługę zadań i procesów biznesowych (workflow).
Bs4 smart został przygotowany z myślą o całościowym wsparciu procesu sprzedaży: od poszukiwania po zaangażowanie, nawiązanie współpracy jak i obsługę posprzedażową. Specjalnie przygotowany moduł Zlecenia obsługuje takie procesy jak szkolenia, reklamacje, serwis czy kampanie reklamowe. Dostępny z każdego miejsca 24/7.